2 Room Apartment, Terrace, New Building Moruse

  • 60 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το 2 Room Apartment, Terrace, New Building Moruse Μπρατισλάβα απέχει περίπου 15 λεπτά οδικώς από το Μουσείο Μεταφορών και 7 χλμ. από την Εκκλησία της Αγίας Ελισάβετ. Το διαμέρισμα απέχει περίπου 8 χλμ. από σταθμό τρένου Κεντρικός ς της Μπρατισλάβα και μόνο 650 μέτρα από τον σταθμό λεωφορείων Letove sluzby.

Επιπλέον, υπάρχουν μεγάλες πετσέτες μπάνιου.

Το 2 Room Apartment, Terrace, New Building Moruse έχει κουζίνα εξοπλισμένη με ψυγείο.

Χρυσή Άμμος βρίσκεται σε απόσταση περίπου 20 λεπτών οδικώς. Το αεροδρόμιο Μπρατισλάβα επίσης βρίσκεται σε απόσταση 5 λεπτών οδηγησης.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near 2 Room Apartment, Terrace, New Building Moruse Μπρατισλάβα
Apartment Moruse With Parking
Τιμή μόνο για κινητά

Apartment Moruse With Parking

9.2
Άριστο 196 σχόλια
0 μ από το κατάλυμα
USD 67 USD 60
ανά νύχτα
2 Room Apartment With Terrace, New Building, 2Bk
Τιμή μόνο για κινητά

2 Room Apartment With Terrace, New Building, 2Bk

33 μ από το κατάλυμα
USD 165 USD 149
ανά νύχτα
Ambient Lounge With Sundeck And Free Parking
Τιμή μόνο για κινητά

Ambient Lounge With Sundeck And Free Parking

9.4
Άριστο 138 σχόλια
125 μ από το κατάλυμα
USD 180 USD 162
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Μπρατισλάβα Αεροδρόμιο
    700 μ.

    Σταθμοί τραίνων

    Bratislava Main Station
    7 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 10:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το 2 Room Apartment, Terrace, New Building Moruse;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το 2 Room Apartment, Terrace, New Building Moruse περιλαμβάνουν Χρυσή Άμμος, Μουσείο ΜεταφορώΝ καθώς και Εκκλησία της Αγίας Ελισάβετ.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το 2 Room Apartment, Terrace, New Building Moruse;
      Η τιμή κράτησης στο το 2 Room Apartment, Terrace, New Building Moruse θα είναι 77€.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το 2 Room Apartment, Terrace, New Building Moruse;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το 2 Room Apartment, Terrace, New Building Moruse περιλαμβάνουν eat&fly και Caproni Bar Bratislava Airport και απέχουν μόνο 7 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Μπρατισλάβα Αεροδρόμιο
    700 μ.

    Σταθμοί τραίνων

    Bratislava Main Station
    7 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    2 Room Apartment, Terrace, New Building Moruse Μπρατισλάβα

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο